Grzegorz Dołężka
Treści:
Przestań brać i zobacz czy znikną. Możesz też pójść do dermatologa, może coś poradzi.
Warto pomiędzy nimi zjeść węgle i białko. Dobrym rozwiązaniem może być owsianka z owocami i wpc. Pozdrawiam.
To zależy do jakiego BF chcesz zejść. Na ostatniej redukcji byłem 4 miesiące.
Zmniejsz obciążenie o jakieś 10 - 15 % i wykonuj taką samą liczbę powtórzeń jak dotychczas albo zwiększ o 2 - 3 powtórzenia w serii. Co trening dodawaj sobie stopniowo obciążenie. Jeśli podnosisz na serie na klatkę 53 kg 8 powtórzeń to zmniejsz do 43 i wykonuj 10 powtórzeń. Na następnym treningu ćwicz również tyle samo serii i powtórzeń ale 45 kg, na następnym 47 itd. Pozdro
Witam. W ciągu ostatnich kilku miesięcy miałem podobnie. Mogę Ci pomóc. Na których partiach mięśniowych nie zauważyłeś przyrostu siły mimo wzrostu masy?
Witam. Jeśli chodzi o trening to polecam trening z dużymi ciężarami i małą ilością powtórzeń. Jeśli chodzi o dietę to podstawa to obliczyć zapotrzebowanie kaloryczne. Waga*24*współczynnik aktywności fizycznej (1.2 mała 1.5 średnia 1.7 duża). Wtedy otrzymasz bardzo ogólny wynik i będziesz musiał go sprawdzić na sobie przez jakieś 2 tygodnie. Następnie dodajesz na początek około 300 kcal jeżeli chcesz nabrać masy. . Źródła białka to: kurczak, indyk i inne chude mięsa oraz jaja, ryby, ewentualnie nabiał. Źródła tłuszczy to olej lniany, oliwa z oliwek, orzechy, żółtka jaj, awokado oraz tłuste ryby. Źródła węglowodanów to kasze, ryż, ziemniaki, płatki owsiane i orkiszowe, pieczywo ciemne oraz dobre mąki. Do tego jedz dużo warzyw. Najlepiej jeść 5-7 posiłków dziennie o takich samych porach. Trochę ogólnie odpowiedziałem, jeśli masz jakieś pytania - pytaj. Pozdro.