Przemek S
Treści:
"oblicz zapotrzebowanie kaloryczne wg wzoru: (24*masa ciala*współczynnik aktywności (1,3mala, 1,5srednia, 1,7duza)), odejmij od wyniku 300-500kcal Niech 40% to będzie białko 40% węgle i 20% tłuszcze - można inaczej dobierać makro, w moim przypadku to działa dobrze. Ustal 5-6 posiłków(min 4). podziel na miej więcej równe porcje. Węglowodany wybieraj złożone(typu ryż brązowy, płatki owsiane). Tłuszcze to olej lniany(warto go kupić). Jak waga nie będzie schodzić, albo zatrzyma się obetnij kalorie o 10%. Przykład: 1)płatki owsiane, jaja, jakiś owoc 2)ryż, makaron pełnoziarnisty, chude mięso warzywa 3)tak samo 4)tak samo 5)tak samo 6)orzechy albo olej lniany Poczytaj w internecie, sporo tego jest. Dodaj aktywność fizyczną.
A wiesz ile masz kg tego tłuszczu na całym ciele i jako to procent? Być może po prostu masz mało mięśni i stąd ten efekt....
Pamiętaj też, że zwiększona ilość białka to i więcej warzyw, to nie są żarty. Białko zakwasza organizm i wpływa to na nasze samopoczucie. Przyjrzyj się posiłkom Michała Karmowskiego, albo innych cenionych trenerów z tego forum. Warto.
"oblicz zapotrzebowanie kaloryczne wg wzoru: (24*masa ciala*współczynnik aktywności (1,3mala, 1,5srednia, 1,7duza)), odejmij od wyniku 300-500kcal. "
Tak. Deficyt kaloryczny (dieta) i cierpliwość. Oblicz zapotrzebowanie kaloryczne wg wzoru: (24*masa ciala*współczynnik aktywności (1,3mala, 1,5srednia, 1,7duza)), odejmij od wyniku 300-500kcal. Z tygodnia na tydzień obserwujesz wagę i wymiary.