Zadaj pytanie

Krystian Chaustowicz

Krystian Chaustowicz
ranking
3
pytania
0
komentarze
650
odpowiedzi
3193
odznaki Ekspert złoty Komentator złoty Zawodnik roku brązowy

Treści:

dodał odpowiedź 4 sierpnia 2014 17:13

Ciężar nie ma zbyt dużego znaczenia. Staraj się, aby wykonać wyznaczoną ilość powtórzeń. Ciężar ma być taki, by czuć napięcie mięśniowe. Nie stosuj zbyt małych ciężarów i dużej(ponad 15) liczby powtórzeń.

dodał odpowiedź 4 sierpnia 2014 17:12

L-karnitynę polecam brać według zaleceń producenta ze względu na różne dodatki do suplementu oraz inne dawki. L-karnitynę dorzuciłbym pod koniec redukcji, kiedy mamy całkowity zastój i mało nam brakuje do ostatecznej wycinki.

dodał odpowiedź 4 sierpnia 2014 15:28

Carbo podczas treningu nawet na redukcji stosuje Akop Szostak, jak najbardziej można je pić, tylko nie widzę zbytnio dużych powodów.

dodał odpowiedź 4 sierpnia 2014 14:44

Oblicz swoje zapotrzebowanie w kalkulatorze np. na Potreningu.pl i dodaj do niego jakieś 300-500 kcal. Kalorie dodawaj powoli zaczynając od swojego normalnego zapotrzebowania. Kalorie i makroskładniki możesz liczyć w kalkulatorze kalorii np. na Potreningu.pl Jedz 2-3 g biała na kilogram masy ciała, 1-1,5 g tłuszczy, a resztę zapotrzebowania uzupełniaj jedząc węglowodany. Gotowe szablony posiłków diety na masę masz w Internecie. Na śniadanie polecam owsiankę z jajkami gotowanymi lub formie omleta. Do mięsa typu pierś z kurczaka czy wątroba drobiowa polecam ryż lub kaszę gryczaną oczywiście z warzywami. Na ostatni posiłek przed snem najlepiej spożyć jakieś wolnowchłanialne źródło białka np. kazeinę, twaróg czy serek wiejski.

dodał odpowiedź 4 sierpnia 2014 14:43

Aby unikaj zastojów w redukcji należy używać ostrych przypraw i sosów, przeczytaj o 4-minutowym treningu Tabata, dodaj interwały zamiast jednego cardio w ciągu tygodnia. Raz na tydzień/dwa tygodnie rób tzw. cheat meal - cały dzień jesz weług diety, a jeden posiłek jesz całkowicie niedietetyczny typu pizza. Wtedy odbudujesz zapasy leptyny i tłuszcz nadal będzie schodził. Najpierw policz w kalkulatorze kalorii np. na Potreningu.pl ile jesz na codzień. Jeśli chodzi o dietę redukcyjną, to obejrzyj filmik:https://www.youtube.com/watch?v=Y4buo_J9Jdw Kalorie od normalnego jedzenia odejmuj powoli(100-200 na tydzień) aż dojdziesz do zapotrzebowania kalorii na redukcji(z filmiku) Kalorie i makroskładniki możesz liczyć w kalkulatorze kalorii np. na Potreningu.pl Unikaj mleka, owoców, fast-foodów, słodyczy, potraw wysokotłuszczowych czy jogurtów. Gotowe szablony posiłków diety redukcyjnej masz w Internecie. Na śniadanie polecam owsiankę z jajkami gotowanymi lub formie omleta. Do mięsa typu pierś z kurczaka czy wątroba drobiowa polecam ryż lub kaszę gryczaną oczywiście z warzywami. Na ostatni posiłek przed snem najlepiej spożyć jakieś wolnowchłanialne źródło białka np. kazeinę, twaróg czy serek wiejski. Do diety i treningu siłowego należy dodać trening cardio - trening tlenowy np. bieganie, jazda na rowerze czy orbitrek. Cardio powinno trwać od 30 do 45 minut. Wraz z postępami redukcji tkanki tłuszczowej należy zwiększać ilość lub długość treningu cardio.

dodał odpowiedź 4 sierpnia 2014 14:41

Oblicz swoje zapotrzebowanie w kalkulatorze np. na Potreningu.pl i dodaj do niego jakieś 300-500 kcal. Kalorie dodawaj powoli zaczynając od swojego normalnego zapotrzebowania. Kalorie i makroskładniki możesz liczyć w kalkulatorze kalorii np. na Potreningu.pl Jedz 2-3 g biała na kilogram masy ciała, 1g tłuszczy, a resztę zapotrzebowania uzupełniaj jedząc węglowodany. Na crossficie dużej masy nie zbudujesz, polecałbym ćwiczenia na siłowni.

Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Zamknij

Formularz kontaktowy

catpcha odśwież obrazek

Komunikat

Zaloguj się

lub

Zarejestruj się w serwisie

Załóż konto

Zasubskrybuj newsletter

odśwież obrazek

Odzyskaj hasło

Zarejestruj się w serwisie

lub

Zarejestruj się przez Facebooka

Rekomendujemy rejestrację w serwisie Zapytaj Trenera za pomocą usługi Facebook Connect zamiast tworzenia nowego konta. Jest to przede wszystkim szybsze rozwiązanie, ale pozwala również na korzystanie z wielu funkcji i udogodnień, które oferuje Facebook.

kliknij mnie