Szymon 396
Treści:
mozna jesc i mrozone pewnie ! nie traca wartosci odzywczych a wiadomo jest zima ciezej ze swiezymi wiec warzywa mrozone jak najbardziej ;-)
bieganie, jazda na rowerze, jazda na rolkach, skakanie na skakance, wchodzenie po schodach, Trening Obwodowy - który robisz bez przerw pomiędzy poszczególnymi ćwiczeniami, lub z bardzo krótkimi, oraz średnim obciążeniem, może dać podobny efekt do treningu kardio. Możesz podzielić go na obwód 6 - 8 ćwiczeń obejmujących górną partię ciała oraz kolejny - ukierunkowany na dolne.
1) Rozkład na 3 dni Klatka + biceps + przedramię Plecy + triceps + brzuch Nogi + łydki +barki + kaptur (możliwa zamiana bicepsa z tricepsem) duze partie ( plecy, nogi) - 14-16 seri srednia partia (klatka) - 10-12 seri małe partie ( bic, tric, barki) 8-10 seri ;-) Pozdrawiam
zalezyco tak naprawde chcesz osiagnac czy bardziej zalezy ci na redukcji czy na masie ? wtedy mozna obliczyc i dostosowac diete kalorie makroskladniki do redukcji czy do diety na pewno Posiłek przedtreningowy powinien być odpowiednio kaloryczny, aby dostarczyć energii na cały trening. W szczególności powinniśmy oprzeć się na węglowodanach złożonych, takich jak ryż brązowy, kasze, makaron pełnoziarnisty. Preferowane jest także chude mięso drobiowe, wołowe lub ryba i warzywa, zwłaszcza brokuły, szpinak lub inne wg uznania. Podobnie wygląda sprawa z posiłkiem potreningowym. Jednak należy pamiętać, że kompozycja posiłków zależy od rodzaju diety i aktywności fizycznej w ciągu dnia oraz pory treningu.
tak to jest tylko zozgrzewka zeby moc przejsc do wiekszego ciezaru 1-2 serie bylem pomachac 15-20 razy wiec dobierz sobie taki ciezar zeb sie rozgrzec np 10kg na strone czy tam ile potzrebujesz zebys tam chwile pomachal ;-)
Po treningu silowym najlepiej uzupelnic białkiem potem posilkiem pelnowartosciowym z weglowodanami i bialkiem, posilki przed jak i po treningu powinny byc podobne, jesz po calym treningu silownia + kardio bcca 30 min przed i po treningu calym ! --------------------------------------------------------> Posiłek przedtreningowy powinien być odpowiednio kaloryczny, aby dostarczyć energii na cały trening. W szczególności powinniśmy oprzeć się na węglowodanach złożonych, takich jak ryż brązowy, kasze, makaron pełnoziarnisty. Preferowane jest także chude mięso drobiowe, wołowe lub ryba i warzywa, zwłaszcza brokuły, szpinak lub inne wg uznania. Podobnie wygląda sprawa z posiłkiem potreningowym. Jednak należy pamiętać, że kompozycja posiłków zależy od rodzaju diety i aktywności fizycznej w ciągu dnia oraz pory treningu.